wagonman345 | e-blogi.pl
w Poznaniu i nie tylko 2019-05-15


Nie dawno temu chorowałem i to dość poważnie nie właczając mojej niepełnosprawności w to. 


A zaczeło się jeśli dobrze pamiętsm od wyskoku na podwórko w bucikach domowych.
Choroba za to się nie źle za mnie złapała. 


Zaczeło się od zatok, katarek katarek i tu nagle gile i krew. Miałem zacząć staż od pierwszego kwietnia zachorowałem w jakiś piątek przed kwietniem miałem nadzieję, że wyzdrowieję przez weekend ale chorowanie od tamtego czasu zaczęło mi jeszcze dwa tygodnie zdawało się to trwać wieczność. Ale byłem wesoły nareszcie mogłem odpocząć w łóżku. 


 


Też jak to zwykle chciałem zrobić masę rzeczy. Choroba ściągnęła mnie do łóżka i rozmyślałem nad Bożą suwerennością w moim życiu. Co rusz się lepiej poczułem to chciałem iść pracować na stażu, ale nic z tego. Poszedłem tam dopiero 15 kwietnia było to dla mnie tragedią wewnętrzną. Popracowałem trochę i pojechałem na święta do poznania musieliśmy się wstrzymać trochę z wyjazdem z mojego powodu bo musiałem przepracować jeszcze jeden dzień. To nie tak jak w szkole. 


 


 


Zamówiłem suknie dla mojej siostry na koncert dyplomowy. Stres mnie obleciał czy zdążę ją odebrać przed wyjazdem, ale dzięki Bogu się udało przyjechał pod dom w dzień wyjazdu.


 


Do Poznania jechaliśmy jakimiś bocznymi drogami nawet całkiem fajnie i bardziej zielono niż zwykle. 


 


Święta w Poznaniu trwały parę dni, w tym czasie rodzice chcieli jak najbardziej poświęcić się poszukiwaniem miejsca pod budowę. Nie zrobiliśmy tego jednak kosztem społeczności z okazji świąt      


  


Ponieważ w piątek wybraliśmy się na wieczorną społeczność chciałem jakoś porozmyślać o tym co to wszystko znaczy dla mnie jakoś muszę stwierdzić że jakoś ciężko mi ostatnio o tym myśleć, ale wciąż nowe i nowe rzeczy wpadają mi do głowy aby o nich myśleć jak czytam Boże Słowo. 


 


Myślę, że to mnie jakoś z bożą łaską ratuje. Aby nie stać się potworem. Także jest o co walczyć, walczyć aby się Mu poddawać do końca.


 


 


Z Poznania pamiętam jeszcze spacer do parku co było fajne. Słońce przyświecało czasem. Lubię takie miejsca. 


 


 


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]