wagonman345 | e-blogi.pl
Koleś Perfekt 2017-12-19

Koleś perfekcja


Jadłem suszone śliwki zdarza się, że później jesteś cały poklejony, bo to śliskie owoce. Mama podała mi ścierkę aby wytrzeć ręce.


Po fakcie- a teraz wrzuć do zlewu. No to zacząłem rzucać. Ścierka odbiła się od bufetu i wylądowała na podłodze. - Myślałem że sprawa zakończona, ale mama pobaje mi ponownie ścierkę. Tak jestem łucznikiem ale oko trzeba regularnie ćwiczyć. 


Chyba za trzecim racem się udało - podniosłem nieco parabolę lotu ścierki, ale i tak parabola lotu była taka, że szmatka trafiła do celu rykoszetem


przygoda rok temu 2017-12-11

Wczoraj w deszczu, jechałem na spotkanie o 18 do "Twojej Przytani" - kościół zielonoświątkowy w Olsztynie.
Kiedy dojechałem było już trochę po czasie, Co oznacza, że nie znajdę na dole kogoś, kto mógłby mnie wnieść po schodach. Gdy dotarłem na miejsce było jakoś dziwnie cicho. Na wołanie nikt się nie odezwał. 
Zszedłem z wózka i zacząłem wspinaczkę na kolanach. pomału pomału - trzeba uważać aby nie zlecieć. Wtedy to dopiero byłbym niepełnosprawny. Gdy byłem już na tyle wysoko aby zobaczyć kaplicę, myśl przebiegła mi przez głowę: Czy w ogóle odbywa się tu te spotkanie? - sala główna była pusta. Wchodzę na czworaka do sali. Podchodzi do mnie osoba. 
Zmachany mówię:
- Odrobiłem wszystkie odpusty. :)


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]