wagonman345 | e-blogi.pl
Kurczowe, nie spastyczne 2017-11-26

Nareszcie kończy się ciężki dzień. Z samego rana wyjechaliśmy do Kętrzyna czekam na coś takiego od dłuższego czasu. Przeprowadzili na mnie masaż - terapie według Svetłany Masgutovej. - mogłem pomylić się z pisownią 


 


Tą technikę zastosowali na mnie jak byłem na wyjeździe w Chojnicach. Po tygodniu pracy mogłem zauważyć niesamowite efekty. Kręgosłup prostował mi się w oczach - nie wiem czy to zrozumiałe wyrażenie. 


 


Tym razem - jak byłem w Kętrzynie spotkałem niższą panią z nieco wysokim ego. 


Kiedy próbowaliśmy do niej się dostać trudno było nam znaleźć właściwy adres. 


 


Trafiłem do mieszkania.


Mam problemy z częstym oddawaniem moczu co oznacza, że jak tyko przekroczyłem próg, skoczyłem do łazienki. Uciążliwe to strasznie, bo jak się nie wyrobisz na czas to nagle cię spina i dosłownie pada ci, o drobinę, jakaś funkcja organizmu. 


 


Po załatwieniu sprawy chciałem już skocz na stół do masażu, ale zostało się jeszcze wylegitymować, jak bardzo połamany to ja nie jestem.


A, więc jestem Kurczowym porażenie czterokończynowym. - kurczowym serio? Zawsze  myślałem, że to się Spastyczne nazywa. Nie chcę być kurczakiem.  


 


Baba mówiła, że nie miała gościa z implantem w kręgosłupie, no cóż czas na ten pierwszy raz. 


 


Podczas masażu pytała się nas kto i jaką techniką wykonywał na mnie terapie Masgutovej.  • Może Pani nie znać.

  • Nas jest mało itp. - Padło nazwisko z naszej strony.

  • a nie to nie znam. Pewnie to ktoś początkujący. 


Osoba, o której Babka się wypowiadała jest długoletnią fizjoterapeutką, Przez terapię masaż Masgutovej, ćwiczenia + mata Szumana ma na swoim kącie 


Chodzące porażenia mózgowe - (Ja mam porażenie i siedzę na wózku) oraz ma kontakt z twórcą metody, który teraz siedzi w Stanach. 


 


 


Także jak czytacie, trochę mi się pogorszyło, ale nadzieja na lepsze zostaje ze mną.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]