wagonman345 | e-blogi.pl
Marzenia osobowości 2017-05-10    Jak tak popatrzę na siebie Jest we mnie sporo z dziczy. Niestety rzadko realizuje tą cząstkę siebie. Często podobają mi się po prostu leśne gęstwiny. W dzieciństwie uczęszczałem na hipoterapię. Dziecięce marzenia posiadana kochania i jeżdżenie nimi gdziekolwiek… to bardziej jak instynkt.
    Jadę samochodem normalnie po drodze I nagle las czy Polana oblane słońcem. Prawie znikam Z powierzchni ziemi jeżdżąc z koniem do tego gdzieś niedaleko mam rozbity namiot.  choć to nie konieczność. Parę kroków od miejsca stacjonowania płynie strumień, w którym mogę ugasić pragnienie. Nic jednak tak się nie liczy jak mój koń i możliwość ciągłego podróżowania. Nienawidzę siedzieć w miejscu. Las natura - ciągnie.

A jestem niepełnosprawny i mam obecnie spore kłopoty z kręgosłupem - są w nim ostre zmiany - możecie mi to jakoś wytłumaczyć, skąd te marzenia tam jeszcze siedzą?


50 lat szkoły 2017-05-02

Była taka akcja, jechałem z Zosią z Olsztyna do Giżycka. 


Zosia tego samego dnia miała zaśpiewać na uroczystości 50 lecia szkoły muzycznej, do której uczęszczała.


Uroczystość rozpoczęła się po godzinie szesnastej.


 


Na scenie staną chór dzieci z bardzo żywotnymi utworami. 


Po odśpiewaniu zapowiedziano pierwszą osobę. Bardzo utalentowany i wygrywający konkursy, dziesięcioletni Chłopak. Póżniej kolejny muzyk i kolejny. 


To raz myślami byłem w Carskiej Rosji, drugi jeździłem koniem po stepie.


Utwory były bardzo różne.


 


Miłym zaskoczeniem było to, choć może zaskoczeniem, które nie powinno mieć miejsca, że grało wiele moich znajomych z Kościoła. 


Zosia zakończyła całe spotkanie śpiewem i niejeden się rozpływał 


 


Na końcu był tort z mufinek. Nie liczyłem na to że się załapię, a tu podchodzi do mnie Eunika Zima z ciastkiem dla mnie. - w pierwszym momencie nie mogłem jej rozpoznać.


 


Po uroczystości pędziłem do domu. To znaczy poszedłem piechotą/jadąc na wózku w towarzystwie Zosi :)     


W chacie czekało tiramisu. Trzeba jakoś uczcić jubileusz. Jakby tego było mało, przyniesiono szampana.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]