wagonman345 | e-blogi.pl
RAPP 2016-04-15

No i dobra. Mógłbym pisać o tym jak w marcu na Kortowie pojawili się RAPP-owcy. A więc było to tak. Na początku dobrego wydarzenia, jest zawsze planowanie choćbyś nie wiem co robił na dłuższą metę, musisz zaplanować.


Zadzwonił do mnie gość z Gdańska i powiedział, że chce się spotkać i czy nie chciałbym dołączyć. Dobra mniejsza o szczegóły. Bardzo mocno mi leży Kortowo na sercu i modle się o ludzi tu zebranych, aby mogli poznać Pana Jezusa Chrystusa. 
Jeśli to czytasz, a jesteś osobą, która zaufała Jezusowi, proszę dołącz się do modlitwy o te studenckie miasteczko w Olsztynie.


Jeśli chodzi o Gościa z gdańska powiedziałem mu, że modle się o moich przyjaciół z grupy i wyszedł pomysł, aby On się z nimi spotkał. Napisałem więc do nich że przyjeżdża mój kolega i chce się z nimi spotkać. Przyszła jedna osoba. I tak cieszę się ze była.


Marcin - gość z Gdańska. pokazał jak będą tu działać w niedalekiej przyszłości. Kiedy nadszedł ten czas, wszystko zaczęło się na dobre.


Pierwszy dzień:


planowanie, rozmieszczenie sił, Integracja.


Kolejnego dnia, do ds10, wpadłem z samego rana. Prz integracji i nie tylko były smakołyki, a wieczorem nie co później zamówiliśmy sobie pizze. Na tą pizze, wpadłem z samego rana.


Potem wyjście z broszurkami i szukanie ludzi, którzy Szukają Boga i chcieli by stworzyć tu grupę. Jeździliśmy więc i szukaliśmy tych ludzi. Normalnie jak rybak na połowie. Teraz razem z tymi ludźmi tworze grupę na Kortowie. 


Jeśli chodzi o RAPP, byli dla mnie odpowiedzią na modlitwę za Kortowo i dziękuję Bogu za to, że mnie wysłuchał.


RAPP - Ruch Akademicki Pod Prąd. To Jedna z ich stron WWW: http://www.kazdystudent.pl.


Raz mieliśmy wspólny obiad w Malta Cafe. Czas ich pobytu tutaj wspominam nadzwyczaj miło. Byli dla mnie zbudowaniem i wsparciem 


restauracja  A oto i oni. RAPP


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]