co to tez się u mnie dzieję  | wagonman345 | e-blogi.pl
co to tez się u mnie dzieję  2019-03-12


Chciałem jakoś kontynuować to co tu piszę; po obejrzeniu Szklanej pułapki 4, postanowiłem wylogować się z mediów społecznościowych.
Chciałem sprawdzić, czy będę miał więcej czasu i rzeczywiście muszę stwierdzić, że tak jest. Chciałbym tutaj popisać czy spisać z mojej super pamięci co i jak ostatnio się działo.


 


Odnoszę jednak wrażenie, że z tą pamięcią coś się zadziało, albo też mnie jaki leń ogarnął.


będąc ambitnym poświęciłem teraz czas na to aby przeczytywać Biblię. Zauważam u siebie nieco więcej negatywnego buntu - czyżbym przechodził przez bunt nastolatka mając swoje lata. 


 


Zająłem się ostatnio akwarium. Trzeba doprowadzić je do ładu.


 


Nieustannie cały czas towarzyszy mi rehabilitacja. Czasem trace z oczu cel po co to wszystko. Na ale jest. I chwała Bogu, że jeszcze mogę się ruszać.

Na harmonijkę znalazłem pare piosenek, przydało by się poćwiczyć. Zająłem się językiem hiszpańskim, właśnie muszę się za niego zabrać, aby się rozeznawać w temacie coraz bardziej. 


 


Możecie wierzyć lub nie, ale nawiedzają mnie czasem myśli o samobójstwie, ale skoro się pojawiają, to co tam się musi dziać. Cenie życie jakie mi zostało dane. I chcę cieszyć się w nim? Kim jest dla mnie Chrystus? - na to pytanie warto odpowiedzieć, a nawet trzeba. Wiem tez, że jego słowo daje mi życie.

Byłem jakiś czas temu na kontroli psychiatrycznej. Tak starałem się wszystko opowiedzieć, że usłyszałem od towarzyszącej mi mamy, że twierdzą, że mam górkę. 


No i bądź tu mądry. za bardzo się ekscytuję, ale jak tu się nie ekscytować jak wszystko idzie raczej ku lepszemu z moim zdrowiem - ja przynajmniej tak twierdzę.

Jest taki kaznodzieja John Piper się nazywa. Zachęcam do posłuchania jak znasz angielski. Sprawia mi to dużo radości gdy go słucham i nikt nie twierdzi, że jestem szaleńcem, choć super jest być szalonym

Cieszę się, że mogę kontynuować ten blog i pozostać w łączności ze światem.                       


 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]